Detektyw Częstochowa Agencja Arka

Detektyw w Częstochowie – Agencja detektywistyczna Arka

Oferuje pełną gamę usług detektywistycznych. Detektywi zajmują się m. in. sprawami rodzinnymi, rozwodowymi i innymi o bardzo osobistym charakterze.
Wykrywamy podsłuchy, zajmujemy się wywiadem gospodarczym, weryfikujemy wiarygodność firm, pracowników i współpracowników, szukamy zaginionych osób.
Agencja Arka oferuje pełną gamę usług detektywistycznych, przy czym specjalizujemy się
w weryfikacji wierności partnera oraz dostarczaniu dowodów zdrady
. Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę siedem dni w tygodniu pod nr tel. 722 395 473, Zadzwoń i wskaż miejsce i czas. Bez zobowiązań finansowych dojedziemy i doradzimy.
Jeśli zajdzie potrzeba podpisujemy umowę na świadczenie usług detektywistycznych.

Detektyw Częstochowa

Co oferujemy:

Usługi detektywistyczne, rozwody, dostarczamy dowody zdrady, weryfikujemy podejrzenia o zdrady, obserwujemy i sprawdzamy osoby, sprawdzanie niani, wykrywamy oszustwa, ustalamy majątek i adres, sprawdzamy pracowników i nieuczciwą konkurencję, prowadziamy wywiad gospodarczy, wykrywamy podsłuchy, wspieramy psychologicznie, prowadzimy obsługę prawną

Prywatny detektyw z licencją – współpraca z policją i prokuraturą – ustawa o usługach detektywistycznych. Skuteczna agencja detektywistyczna – montowanie nadajników GPS – śledzenie samochodów. Sprawy rozwodowe z orzeczeniem o winie – gromadzenie dowodów do sądu zdrady partnerskiej. Detektyw w roli świadka w sądzie – sprawy rodzinne – gromadzenie dowodów śledztwa. Ustalanie ojcostwa, macierzyństwa, pokrewieństwa – pobranie materiału, testy DNA. Zakładanie podsłuchów, alarmów, montowanie kamer – monitoring całodobowy, śledzenie dronem. Wykrywanie podsłuchów, wywiad środowiskowy, informatyka śledcza, cyberbezpieczeństwo. Ochrona obiektów, mienia, VIP – ów i członków rodziny w miejscach prywatnych oraz publicznych. Konwojowanie dzieci, gotówki, transport i ochrona wartościowych przesyłek. Poszukiwanie zaginionych, ukrywających się osób również za granicą oraz mienia dłużników. Wykrywanie sprawców zabójstw, rozbojów, fałszerstw dokumentów, banknotów, dzieła sztuki. Pomoc windykacyjna na obszarze całego kraju – uzyskiwanie dowodów w sprawie i wparcie prawne w postępowaniu. Tworzenie mediacji cywilnej i współpraca prawna – uzyskiwanie ugody sądowej, uregulowania prawne.

Kontakt z nami:

Detektyw Radomsko, Kluczbork

Detektyw Arkadiusz Niezgoda

Agencja – ARKA
ul. Sportowa 43
42-130 Wręczyca Wielka

tel. 722 395 473
e-mail:
niezgodaarek@gmail.com

Licencja nr 0000775 wydana przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. RD-8/2013 numer w rejestrze działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych, prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych.